Piedāvājam...


Restorāns

Viesnīcas restorāns "Kolumbs" ir atvērts apmeklētājiem. Jaunu un modernu izskatu pavisam nesen tas ieguvis pateicoties arhitektam-dizaineram Agrim Padēlim-Līnim. Esam priecīgi un lepni par šo radošo sadarbību un ceram, ka arī Jūs novērtēsiet mūsu komandas centienus padarīt šo viesnīcai nozīmīgo dzīves telpu iespējami patīkamu uzticamiem klientiem un jauniem restorāna viesiem. Nesteidzīga atmosfēra, laipna apkalpošana un garda maltīte. Centīsimies katru Jūsu apmeklējumu padarīt par svētkiem. Ēdienu gatavošanai izmantojam Latvijā audzētas dabas veltes un vietējā ražojuma pārtikas produktus. 

Strādājam:    

Pirmdien-Ceturtdien no 12:00 līdz 16:00

Piektdien no 12:00 līdz 21:00

Sestdien no 12:00 līdz 22:00

Laipni lūgti!

Ēdienkarte
Pusdienu piedāvājums

Konferenču zāle

   Piedāvājam izmantot viesnīcas konferenču zāli, kura ir lieliski piemērota gan lietišķiem, gan atpūtas pasākumiem. Atkarībā no pasākuma veida un zāles izkārtojuma, konferenču telpās iespējams uzņemt līdz pat 80 cilvēku lielu auditoriju. Telpu īres cena stundā ir 20 EUR, bet uz visu dienu (līdz 8 stundām)- 100 EUR. Konferenču zālē pieejams WI-FI, tā aprīkota ar projektoru, mikrofonu, ekrānu, tāfeli, labu audio sistēmu. 


Sky bārs

    Sky bārs paredzēts nelieliem lietišķiem vai svinīgiem pasākumiem. Atrodas viesnīcas 4. stāvā. Ieteicamais apmeklētāju skaits: līdz 20 personām. 

    Cena par telpu izmantošanu 15 EUR stundā, bet uz visu dienu 100 EUR.

 


Sauna

    Mūsu viesnīca piedāvā iespēju apmeklēt saunu un relaksēties burbuļvannā, sīkāka informācija viesnīcas administrācijā. Ieteicamais apmeklētāju skaits: līdz 15 personām.


Bilijarda bārs

    Biljarda zāle aprīkota ar diviem pool tipa biljarda galdiem, audio sistēmu. Zālē iespējams rīkot arī svētku pasākumus (ieteicamais apmeklētāju skaits: līdz 30 personām).


Auto noma

IEMESLI KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES TIEŠI MŪS:

a) automašīnas īre par pieņemamām cenām;

b) iespējams labākā drošības nauda pilsētā;

c) laba cena auto nomājot ilgtermiņā.


Viesnīcas transfērs

Savlaicīgi brīdinot viesnīcas administrāciju,  ir iespējams nodrošināt transfēra pakalpojumu no un uz lidostu pēc attiecīga tarifa. Sīkāka informācija sazinoties.